22 листопада тролейбуси змінять режим роботи через планові знеструмлення
У четвер, 22 листопада, міський тролейбусний транспорт працюватиме в ускладнених умовах – частину рейсів доведеться виконувати в режимі автономного ходу. Причина – планові вимкнення електроенергії, що можуть вплинути на стабільність руху. Міське тролейбусне управління попереджає: у періоди, коли контактна мережа буде знеструмлена, транспорт змушено переходити на акумуляторне забезпечення. Це може спричинити короткочасні відхилення від звичних […]
Читати далі









