Здоровʼя

Наслідки удару 20 червня: стан постраждалих у Полтаві

Наслідки удару 20 червня: стан постраждалих у Полтаві

Четверо дітей та двоє дорослих продовжують лікування після атаки на Полтавщину. Минуло кілька днів. Пацієнти перебувають під наглядом фахівців.

Маленьких пацієнтів уже перевели з реанімаційних палат. Двоє перебувають у травматології, ще двоє — у хірургії. Стан однієї дитини нормалізувався, її лікарі вже виписали додому.

Стан дорослих постраждалих медики оцінюють як середньої тяжкості. Вони продовжують отримувати необхідну терапію. Потреба у лікуванні зберігається.

Трагедія 20 червня у Полтавському районі забрала життя двох людей. Шестеро дітей тоді отримали поранення. Це дуже болючі втрати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *